hps2

Yra pasaulyje žmonių, kuriuos žino ir myli milijonai.  Kai kurie iš šių žymių žmonių pasirinko daryti viską ką jie gali, kad išgelbėtų vaikų, gyvenančių skurdžiame besivystančiame pasaulyje, gyvenimus, informuodami žmoniją apie sunkią šių vaikų padėtį.

Tai yra UNICEF Geros Valios ambasadoriai…

UNICEF turi ilgą istoriją apie žymių žmonių paramą pradedant nuo 1954 m. kai Danny Kaye, žymus aktorius ir komikas, tapo pirmuoju UNICEF Geros Valios Ambasadoriumi ir savo žvaigždės spindesį ir galią nukreipė į viso pasaulio vaikus, kad išgelbėtų ir pagerintų jų gyvenimus.

Nuo Popiežiaus Jono II ir Motinos Teresės iki Muhammad Ali, Roger Moore, Jackie Chan, Susan Sarandon, Harry Belafonte, Roger Federer – veidai ir vardai žymių UNICEF rėmėjų gali Jus nustebinti.  Daugiau apie juos Jūs galite rasti www.unicef.org

UNICEF Geros valios ambasadoriai vaidina esminį vaidmenį propaguojant UNICEF, jo vertybes bei kaupiant lėšas ir ginant kiekvieno vaiko teises mūsų vardu. Jie padeda mums pasiekti platesnes auditorijas, leisdami kuo daugiau žmonių sužinoti apie mūsų darbus, siekiant pagerinti ir išgelbėti labiausiai pažeidžiamų vaikų gyvenimus visame pasaulyje.

Visi UNICEF Geros Valios Ambasadoriai buvo paskirti todėl, kad jau parodė savo įsipareigojimą UNICEF. Jie aukoja savo laiką ir energiją įvairiais būdais prisidėdami prie UNICEF veiklos:  lankydamiesi šalyse ar nelaimės paliestose vietovėse, kur įgyvendinami UNICEF projektai, kalbėdami spaudai apie tai, ką jie matė ar propaguodami vaiko teises ir kaupdami lėšas.

UNICEF Geros Valios Ambasadoriai Lietuvoje yra aktorė Virginija Kochanskytė ir lietuvių kilmės smuikininkas Julian‘as Rachlin‘as.