Nelaimės

Yra daugybė būdų, kuriais galima padėti vaikams.

Finansinė parama

Kai įvyksta stichinė nelaimė ar prasideda karinis konfliktas, UNICEF paskelbia pagalbos kreipimąsi dėl lėšų poreikio konkrečios šalies atveju. Tuo metu, kiekvieno iš Jūsų parama UNICEF yra labai svarbi. Paaukoti galima interneto svetainėje http://www.unicef.lt/paaukok-dabar/, banko skyriuose ar skambinant trumpaisiais telefono numeriais, kurie skelbiami mūsų interneto svetainėje, facebook puslapyje, kai tik jie yra aktyvuojami.

Lėšų rinkimas

Jūs taip pat galite rinkti lėšas UNICEF veiklai nelaimės atveju. Tai gali būti bet kas – nuo lėšų rinkimo Jūsų kavinėje iki bėgimo maratone. Pavyzdžiui, 2010 metais įvykus žemės drebėjimui Haityje 7 metų berniukas iš Anglijos, Charlie Simpson, surinko 1 milijoną litų vaikams Haityje paremti. Berniukas suko dviračio ratus vietiniame parke ir kvietė žmones aukoti. Tai palietė visos šalies žmonių širdis. Pasižiūrėkite istoriją apie Charlie – http://www.youtube.com/watch?v=4hnIcIi8Ebo

Jei turite įdėją ir Jūs, kaip sukaupti lėšas UNICEF veiklai, parašykite mums unicef@unicef.lt ir kartu aptarsime visas detales.

Socialiniai tinklai

Jūs galite padėti paskleisti UNICEF pagalbos kreipimąsi pasidalindami mūsų žinutėmis ant savo facebook sienos, įdėdami UNICEF reklaminį skydelį į savo internetinę svetainę, blog‘ą ar elektroninį paštą.  Kuo daugiau apie tai sužinos visi, tuo daugiau vaikų gyvenimų kartu išgelbėsime.