Unicef_974x152px
Merūnas Vitulskis su vaikais našlaičiais Mozambike. Berniukas Žoli vienas augina savo sesutes Silą ir Žozefiną. Žoli buvo 8-eri, kai mirė abu vaikų tėvai ir jis tapo šeimos galva. "Sunkiausia būna, kai visą dieną neturime ką valgyti" - pasakojo berniukas.
© UNICEF Lietuva
REGISTRACIJA
Renginį globoja

Partneriai

Rėmėjai

Žinią skleidžia


Renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus.

Projekto globėja – Jos Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Vaikams patinka jaustis suaugusiais. O daugeliui žmonių būti suaugusiu, tai iš dalies reiškia prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie prasmingų darbų. 

UNICEF vaikų bėgimas gali būti vaiko pirma patirtis su altruizmu ir puiki galimybė įgalinti juos padaryti kažką, kad išgelbėtų ir pagerintų gyvenimus.

Prisijunkite prie UNICEF komandos bėgdami UNICEF vaikų bėgime, kuriame daugiau nei tūkstantis mažųjų bėgikų parodo savo solidarumą su pasaulio vaikais, linksmai praleidžia laiką ir padeda UNICEF rinkti lėšas vaikams visame pasaulyje !

UNICEF yra finansuojamas tik Jūsų savanoriškais įnašais, tad užregistruokite savo mažylį į UNICEF vaikų bėgimą ir visi kartu padėkime užtikrinti, kad kiekvienas vaikas augtų saugus, laimingas ir sveikas.

Informacija apie UNICEF vaikų bėgimą 2017

Data: 2017 m. rugsėjo mėnesis.

Vieta: Vilnius

Distancija: 500 – 1 000 metrų

Kas gali dalyvauti: visi vaikai nuo 2 iki 12 metų amžiaus.

Svarbus kiekvienas vaikas mokestis/parama vaikams: Norėdami užregistruoti vaiką į UNICEF vaikų bėgimą ir užtikrinti, kad jis gautų UNICEF marškinėlius ir medalį, Jūs turite sumokėti mažiausiai 8 € Svarbus kiekvienas vaikas mokestį.

Ką Jūs gausite: Kiekvienas mažasis bėgikas gaus UNICEF marškinėlius ir medalį, o svarbiausia galimybę prisijungti prie sėkmingiausios vaikų organizacijos pasaulyje – UNICEF ir kurti realius pokyčius gelbėjant labiausiai pažeistų pasaulio vaikų gyvenimus.

Kaip užsiregistruoti:  Užregistruokite savo mažylį bėgti UNICEF vaikų bėgime užpildydami šią paprastą internetinę registracijos formą iki 2017 m. rugsėjo mėnesio.

Kodėl Jūsų parama tokia svarbi ?

Jau tradicija tapęs ir gausų būrį vaikų suburiantis UNICEF vaikų bėgimas šiais metais yra skirtas dėl bado išsekusiems vaikams Mozambike ir Swazilande. Bėgimo šūkis – „BĖGSIU UŽ MAISTĄ“, tik dar kartą parodo, koks gyvybiškai svarbus kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas. Šiuo metu Mozambikas ir Swazilandas kenčia nuo didžiausios per 30 metų sausros, kuri grasina, kad daugiau nei 1,5 mln. žmonių atsidurs ties bado riba. Skaičiuojama, kad 72 000 vaikų iki metų pabaigos bus visiškai išsekę dėl bado, jų gyvybei grės mirtinas pavojus.

Projekto rėmėjas – AB „Lietuvos energija“, kurios dėka kiekvienas Jūsų paaukotas euras bus skirtas vaikams.

Už Jūsų sumokėtą 8 € Svarbus kiekvienas vaikas mokestį galima nupirkti specialios baltymais prisotintos riešutų pastos, kurios užtektų šešioms dienoms pamaitinti dėl prastos mitybos išsekusį vaiką. Tad tų vaikų, kuriuos Jūs remiate, vardu, širdingas ačiū.

Bėkite UNICEF vaikų bėgime ir padėkite pasaulio vaikams – sukurkite naują aktyvių, sveikų ir globaliai mąstančių vaikų kartą Lietuvoje.