UNI82549

Tam kad Jūsų paramos renginys būtų dar sėkmingesnis ir surinktų daugiau lėšų UNICEF, galime Jums atsiųsti UNICEF ženklu pažymėtos atributikos – plakatų, aukų rinkimo dėžučių, marškinėlių ar papildomos informacijos apie mūsų darbą dėl vaikų.

Prašau nepamirškite, kad UNICEF yra finansuojamas tik savanoriškais įnašais, o išsiųsti priemones nemažai kainuoja. Už vienos aukų dėžutės siuntimo išlaidas mes galime paskiepyti vaiką nuo šešių mirtį nešančių ligų. Todėl prašome užsisakyti tik tuos daiktus, kurių Jums tikrai reikia ir grąžinti tuos, kuriuos dar kartą galima panaudoti.

Užsisakyk lėšų rinkimo atributikos

Norėdami užsakyti UNICEF ženklu pažymėtos atributikos, prašome atsisiųskite formą Registruoti lėšų rinkimo renginį ir užsakyti UNICEF medžiagą, kur galėsite plačiau papasakoti apie planuojamą renginį ir užsisakyti Jums reikiamų priemonių. Užpildytą formą išsiųskite mums el. paštu likus mažiausiai 10 darbo dienų iki Jūsų renginio. Įsitikinkite, kad tikrai užregistravote savo lėšų rinkimo renginį, kad mes galėtumėm padėti padaryti renginį kiek įmanoma sėkmingesniu.

Nepamirškite, kad Jūs galite atsisiųsti plakatų ir kitos lėšų rinkimo medžiagos, paspaudę ant žemiau esančių nuorodų.

Parsisiųsk lėšų rinkimui skirtos medžiagos

Lėšų rinkimo paketas

Plakatai Jūsų renginiui

Pakabinkite šiuos plakatus savo renginyje, kad parodyti rėmėjams ką galima nupirkti už jų paaukotas lėšas. Visi plakatai vaizduoja vaikus, kuriems Jūsų parama gali padėti.

  • Vakcinos: Kas 20 sekundžių dėl lengvai išvengiamų ligų miršta vaikas. Už 3,77 Eur galima nupirkti vakcinų nuo poliomielito 25 vaikams.
  • Maliarija: Kiekvieną minutę kiekvienos dienos nuo maliarijos miršta vaikas. Už 8,69 Eur galima nupirkti tinklų nuo uodų, apsaugančių 2 šeimas nuo mirtį nešančios maliarijos.
  • Maistas: Dėl prastos mitybos pasaulyje miršta daugiau nei trečdalis visų vaikų. Už 8 Eur galima pamaitinti dėl prastos mitybos išsekusį vaiką vieną savaitę.
  • Nelaimės: Daugiau nei 1 bilijonas vaikų gyvena šalyse ar teritorijose, nukentėjusiose nuo karinių konfliktų. Už 5,02 Eur galima nupirkti 3 vandens konteinerius, kurie padės šeimoms užtikrinti švarų geriamą vandenį nelaimių atvejais.
  • Vanduo: Kiekvieną minutę miršta daugiau nei 2 vaikai dėl nešvaraus geriamos vandens ir prastos higienos. Už 29,54 Eur galima nupirkti 2 500 vandenį valančių tablečių, kurios užtikrins šeimoms švarų geriamą vandenį.
  • Apie renginį: Šiame plakate galėsite įrašyti informaciją apie savo renginį (pavadinimą, datą, vietą, laiką), kuri padės efektyviau rinkti lėšas.

Mūsų logotipas

Apgailestaujame, bet Jūs negalite naudoti UNICEF Lietuva ar UNICEF logotipo jokia forma ar jokioje viešoje medžiagoje. Tačiau kaip lėšų rinkėjas Jūs turite išskirtinę teisę naudoti „siekiant padėti UNICEF“ logotipą tam, kad galėtumėte reklamuoti savo renginį. Norėdami gauti ženklo kopiją, prašome susisiekite el. paštu unicef@unicef.lt

Tavo sekantys žingsniai link sėkmingo lėšų rinkimo

Reikia daugiau pagalbos?

• Susisiekite su mumis el. paštu unicef@unicef.lt
• Skambinkite telefonu + 370 5 2127718