Rink_lesas

Ieškote idėjų, kaip rinkti lėšas UNICEF? Norite suorganizuoti savo lėšų rinkimo renginį? Sekite žingsnius specialiai parengtame mūsų Lėšų rinkimo gide, skleiskite žinią apie puikias Jūsų lėšų rinkimo idėjas ir pasiekite maksimalių rezultatų!

Tam kad jūsų lėšų rinkimą/paramos renginį padarytume dar sėkmingesniu, galime Jums atsiųsti UNICEF ženklu pažymėtos atributikos – plakatų, aukų rinkimo dėžučių, marškinėlių ar papildomos informacijos apie mūsų darbą dėl vaikų.

Nepamirškite, kad UNICEF Lietuva yra finansuojamas tik savanoriškais įnašais, o aprūpinti priemonėmis, skirtomis rinkti lėšas, nemažai kainuoja. Už vienos aukų dėžutės siuntimo išlaidas mes galime paskiepyti vaiką nuo šešių mirtį nešančių ligų. Todėl prašome užsisakyti tik tuos daiktus, kurių Jums tikrai reikia ir grąžinti tuos, kuriuos dar kartą galima panaudoti.

Užsisakykite lėšų rinkimo atributikos

Norėdami užsisakyti UNICEF ženklu pažymėtos atributikos, prašome parsisiųsti mūsų formą „Registruoti lėšų rinkimo renginį ir užsakyti UNICEF medžiagą“, kur galėsite plačiau papasakoti apie savo renginį ir užsisakyti jums reikiamų priemonių. Užpildę formą, išsiųskite ją mums el. paštu likus mažiausiai 10 darbo dienų iki Jūsų renginio. Įsitikinkite, kad tikrai užregistravote savo lėšų rinkimo renginį, kad mes galėtumėm padėti padaryti renginį kiek įmanoma sėkmingesniu.

Nepamirškite, kad Jūs galite atsisiųsti plakatų ir kitos lėšų rinkimo medžiagos, paspaudę ant žemiau esančių nuorodų.

Parsisiųskite lėšų rinkimui skirtos medžiagos

Lėšų rinkimo gidas: visa reikiama informacija, padėsianti rinkti lėšas UNICEF.
„Registruoti lėšų rinkimo renginį ir užsakyti UNICEF medžiagą“: parsisiųskite šią formą, užpildykite ją ir išsiųskite mums el. paštu unicef@unicef.lt. Tokiu būdu užregistruosime Jūsų renginį ir padėsime padaryti jį kiek įmanoma sėkmingesniu.
Pranešimo spaudai pavyzdys: Specialiai Jums parengėme pranešimo spaudai pavyzdį. Papasakokite vietinei žiniasklaidai ką darote, kad surinktumėte lėšų UNICEF – sėkmingiausiai vaikų organizacijai pasaulyje. Paprašykite  žurnalisto, kurį domina tokios istorijos kaip Jūsų, kontaktų, kad pranešimą spaudai galėtumėte išsiųsti tiesiai jam.

Plakatai, kuriuos galite panaudoti savo renginyje

Pakabinkite šiuos plakatus savo renginyje ir parodykite rėmėjams, ką galima nupirkti už Jų paaukotas lėšas. Visuose plakatuose rasite informaciją, kaip kiekviena auka padeda gelbėti vaikų gyvybes:

Vakcinos: Kas 20 sekundžių miršta vaikas nuo lengvai išvengiamų ligų. Už 3,77 Eur galima suteikti vakcinų nuo poliomielito 25 vaikams.
Maliarija: Kasdien kiekvieną minutę nuo maliarijos miršta vaikas. Už 8,69 Eur galima nupirkti tinklų nuo uodų, apsaugančių 2 šeimas nuo mirtį sukeliančios maliarijos.
Maistas: Prasta mityba yra daugiau nei trečdalio visų vaikų mirties priežastis. Už 6,37 Eur nuo prastos mitybos išsekusį vaiką galima pamaitinti vieną savaitę.
Nelaimės: Daugiau nei 1 bilijonas vaikų gyvena šalyse, nukentėjusiose nuo karinių konfliktų. Už 5,02 Eur galima nupirkti 3 vandens rezervuarus, kurių dėka šeimos turės švaraus geriamojo vandens nelaimių atvejais.
Vanduo: Per minutę daugiau nei 2 vaikai miršta dėl prasto vandens ir higienos. Už 29,54 Eur galima nupirkti 2 500 vandenį valančių tablečių, padėsiančių šeimoms turėti švaraus vandens.
„Apie renginį“: Parsisiųskite ir atsispausdinkite plakatą, kuriame galėsite įrašyti savo renginio/akcijos informaciją (pavadinimą, datą, vietą, laiką…). Aiški informacija apie renginį padės efektyviau rinkti lėšas.

Jūs taip pat galite rasti daugiau informacijos apie UNICEF veiklą ir supažindinti su ja savo aukotojus mūsų internetiniame puslapyje, skiltyje „Ataskaitos“

Mūsų logotipas

Atkreipkite dėmesį, kad Jums neleidžiama naudoti UNICEF ar UNICEF Lietuva logotipo jokia forma ar jokioje viešoje medžiagoje. Kaip lėšų rinkėjas Jūs turite išskirtinę teisę naudoti „siekiant padėti UNICEF Lietuva“ ženklą tam, kad galėtumėte reklamuoti savo renginį. Norėdami gauti ženklo kopiją, prašome susisiekti el. paštu unicef@unicef.lt

Reikia daugiau pagalbos?

• Susisiekite su mumis el. paštu unicef@unicef.lt
• Skambinkite telefonu +370-5 2127718