Rink_lesas
Renkate lėšas mokykloje, universitete ar darbe, ar esate kokios nors bendruomenės narys, sekite šiuos lėšų rinkimo žingsnius, kad kartu surinktume kuo daugiau lėšų ir užtikrintume kiekvienam vaikui sveikesnę, saugesnę ir laimingesnę vaikystę.

Nepamirškite papasakoti mums apie Jūsų lėšų rinkimą, o vėliau pasidalinti apie tai su visais savo draugais socialiniuose tinkluose Facebook ar Twiter.

Reikia daugiau idėjų apie lėšų rinkimą ?

UNICEF yra finansuojamas tik savanoriškais Jūsų visų įnašais. Tad mes norime padėti užtikrinti, kad Jūsų lėšų rinkimo pastangos būtų kuo sėkmingesnės. Parašykite mums unicef@unicef.lt ar paskambinkite + 370 5 2127718.

Atsiųsk mums surinktas lėšas

Informacija ruošiama...

Kaip Jūsų parama padeda?

Informacija ruošiama...

Lėšų rinkimo idėjos

Ieškote idėjų, kaip rinkti lėšas UNICEF? Norite suorganizuoti savo lėšų rinkimo renginį? Sekite žingsnius specialiai parengtame mūsų Lėšų rinkimo gide, skleiskite žinią apie puikias Jūsų lėšų rinkimo idėjas ir pasiekite maksimalių rezultatų!

Parsisiųsk lėšų rinkimo medžiagos

Tam kad Jūsų paramos renginys būtų dar sėkmingesnis ir surinktų daugiau lėšų UNICEF, galime Jums atsiųsti UNICEF ženklu pažymėtos atributikos – plakatų, aukų rinkimo dėžučių, marškinėlių ar papildomos informacijos apie mūsų darbą dėl vaikų.