Rink_lesas
Ieškote idėjų, kaip rinkti lėšas UNICEF? Norite suorganizuoti savo lėšų rinkimo renginį? Sekite žingsnius mūsų parengtame lėšų rinkimo gide, kad Jūsų pastangos būtų kuo vaisingesnės. Jūs taip pat galite dalyvauti sporto renginyje bėgdami, važiuodami dviračiais už UNICEF komandą ar sukurti savo aukojimo puslapį užsukę į http://aukok.unicef.lt

Reikia daugiau pagalbos renkant lėšas ?

UNICEF yra finansuojamas tik savanoriškais Jūsų visų įnašais. Tad mes norime padėti užtikrinti, kad Jūsų lėšų rinkimo pastangos būtų kuo sėkmingesnės. Parašykite mums unicef@unicef.lt ar paskambinkite + 370 5 2127718.

Lėšų rinkimo idėjos ir gidas

Renkate lėšas mokykloje, universitete ar darbe, ar esate kokios nors bendruomenės narys, sekite šiuos lėšų rinkimo žingsnius, kad kartu surinktume kuo daugiau lėšų ir užtikrintume kiekvienam vaikui sveikesnę, saugesnę ir laimingesnę vaikystę.

Rink lėšas įvykus nelaimei

Informacija ruošiama...

Sporto renginiai

Informacija ruošiama...

Sukurk savo aukojimo puslapį

Visi vaikai turi teisę švęsti gimtadienį. Tačiau daugelyje pasaulio vietų situacija yra tokia prasta, kad vaikų mamos skaičiuoja ne vaikų metus, o dienas. Šiuo metu 20 milijonų vaikų iki 5 metų yra visiškai išsekę dėl prastos mitybos. Jiems kiekviena diena gali būti paskutinė.