cover VL

Susivieniję dėl vaikų

Nesvarbu ar esate nauji UNICEF rėmėjai ar jau daug metų remiate, džiaugiamės galėdami Jus pakviesti prisijungti prie vis didėjančios mažų ir vidutinių įmonių grupės, įsipareigojusios remti pasaulio vaikus.

Sėkmingai įgyvendinama Australijoje, Amerikoje, Anglijoje, Prancūzijoje UNICEF Verslo lyderis vaikams programa šiais metais pristatoma ir Lietuvoje. Specialiai sukurta mažoms ir vidutinėms įmonėms (turinčioms 2-250 darbuotojų; metinės pajamos neviršija 40 mln. Eur) ši programa suteikia unikalią galimybę abipusiai naudingai partnerystei.

Jūs galite tapti UNICEF Verslo lyderiu vaikams įsipareigoję (siūlomas 3 metų įsipareigojimas) paaukoti 121 Eur per mėnesį arba 1452 Eur per metus (mažiausiai) labiausiai pažeidžiamiems pasaulio vaikams.

Yra trys įsipareigojimų lygiai ir Jūs galite pasirinkti:

verslo_lyderis_vaikams

Prisijunkite šiandien

Kaip UNICEF Verslo lyderis vaikams, Jūs būsite draugijoje tarp taip pat mąstančių įmonių visame pasaulyje, o Jūsų parama padės UNICEF įgyvendinti programas, užtikrinančias, kad visi vaikai, visur ir visada turėtų saugią ir laimingą vaikystę.

Perskaitykite UNICEF Verslo lyderis vaikams lankstinuką.

Mūsų pažadas Jums

Tapti UNICEF Verslo lyderiu vaikams yra naudinga verslui ir Jūs gausite:

• Oficialų UNICEF Verslo lyderis vaikams statusą (atnaujinamą kas metus)

• UNICEF Verslo lyderis vaikams sertifikatą, suteikiantį matomą Jūsų paramos UNICEF pripažinimą

• Galimybę naudoti specialų UNICEF Verslo lyderis vaikams logotipą*

• Metinę ataskaitą apie naujausius UNICEF pasiekimus

• Tikrumą, kad Jūsų investicija tiesiogiai remia pasaulyje pripažintą organizaciją, kuri jau daugiau nei 60 metų daro įtaką ir keičia milijonų vaikų gyvenimus

*yra papildomų sąlygų

Kviečiame prisijungti prie mūsų

Mes keičiame vaikų gyvenimus į gera – nepriklausomai kur jie yra ir su kokiais sunkumais susiduria. Mes turime sprendimus, bet mums reikia investicijos.

Prisijunkite prie mūsų ir padėkite išgelbėti pasaulio vaikų gyvenimus tapdami UNICEF Verslo lyderiu vaikams šiandien.

Norėdami tapti UNICEF Verslo lyderiu vaikams užpildykite paraiškos formą ir grąžinkite ją mums.  Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome skambinkite 8 5 2127718 arba rašykite unicef@unicef.lt

Daugiau informacijos: