11

Mes esame pirmaujanti organizacija pasaulyje dirbanti dėl vaikų 

Mes dirbame su šeimomis, bendruomenėmis ir vyriausybėmis daugiau nei 190 šalių visame pasaulyje, kad apsaugotume visų vaikų teises.

Mes turime daugiau nei 60-ies metų patirtį kuriant ilgalaikius pokyčius bei tinkamai reaguojant į iškylančius sunkumus su kuriais susiduria milijonai vaikų visame pasaulyje.

Mūsų pasaulinis pasiekiamumas, patirtis, priėjimas, novatoriškumas, efektyvumas yra vertybės, kuriomis vadovaujamės ir kurios lemia UNICEF išskirtinumą.

Mes turime pasiekiamumą ir patirtį

Įgyvendindami veiksmingas veiklos programas daugiau nei 150 valstybių visame pasaulyje UNICEF pasaulinis pasiekiamumas yra daug didesnis nei bet kurios kitos vaikų organziacijos. Mes turime jau įrodytą patirtį specialiose sveikatos, mitybos ir vaikų apsaugos srityse.  Mūsų daugiau kaip 60 metų patirtis, mūsų žinojimas kaip teisingai atlikti darbą ir platus profesionalių darbuotojų tinklas kuria realius pokyčius vaikų gyvenimuose.

Kad ir kur įvyktų humanitarinė ar stichinė nelaimė, UNICEF jau yra ten. Mes turime galimybę pristatyti pirmąją pagalbą beveik visur per 48 valandas.  Mes suteikėme skubią humanitarinę pagalbą 2 000 nelaimių atvejais nuo 2004 iki 2012 metų.

Mes turime prieinamumą ir įtaką

UNICEF dirba su bendruomenėmis ir vyriausybėmis, kad pašalintų esmines priežastis bei problemų simptomus tiesiogiai veikiančius vaikų gyvenimus.  Mūsų darbas yra įgyvendinti ilgalaikius ir išliekančius sprendimus, o taip pat patenkinti būtiniausius vaikų poreikius.

Mes esame efektyvūs

Dirbdamas dėl vaikų UNICEF remiasi tik savanoriškais įnašais. Mes negauname jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų. Visas gautas lėšas mes naudojame išmintingai ir esame viena veiksmingiausių pelno nesiekiančių organizacijų pasaulyje. Mes dirbame, kad įgyvendintume ilgalaikius, išliekančius ir rentabilius sprendimus.  UNICEF turi didžiausią pagalbos suteikimo tinklą pasaulyje. Tai mums leidžia sumažinti išlaidas perkant ir pristatant gyvenimą gelbstinčius dalykus tokius kaip tinkai nuo uodų, vitamino A kapsulės ir vakcinos. Mes galime greitai visus šiuos reikmenis pristatyti oru, vandeniu ar žeme į bet kurį pasaulio kampelį.

Mes esame novatoriški

UNICEF padėjo atrasti paprastus, daug nekainuojančius ir novatoriškus sprendimus sudėtingoms problemoms spręsti. Nuo naujagimio rinkinių padedančių motinoms saugiai pagimdyti; rehidratacinės druskos pakelio gydančio vaikus nuo viduriavimo; iki mokyklos dėžėje suteikiančios galimybę vesti pamokas bet kokioje vietoje.  Mes kuriame sprendimus, kurie padės pakeisti milijonų vaikų gyvenimus visame pasaulyje.