finansine parama
Yra daugybė būdų kaip galite paremti UNICEF. Galite paaukoti dabar, pasirinkti paaukoti kas mėnesį, pirkti UNICEF atvirukus ir dovanas ir dar daug daugiau.  
Kodėl aukoti UNICEF?

Mes esame pirmaujanti organizacija pasaulyje dirbanti dėl vaikų 

Paaukok dabar

Paaukodami dabar Jūs padėsite mums suteikti gyvybiškai svarbią priežiūrą vaikams visame pasaulyje, užtikrinant, kad net sunkiausiai pasiekiamose vietovėse gyvenančiais ir labiausiai nuskriaustais vaikais būtų tinkamai pasirūpinta.

Skirk 2 % vaikams

Nuo gyvybiškai svarbių vakcinų iki švaraus geriamojo vandens ar pagalbos maistu ekstremalių situacijų metu – UNICEF jau daugiau nei 65 metus yra lyderis tiekiant pagalbą ir paramą vaikams visame pasaulyje.

Tapk pastoviu UNICEF rėmėju

Jūs galite išgelbėti vaiko gyvenimą šiandien. Mažasis Henry Dixon’as yra visiškai išsekęs dėl prastos mitybos. Jis kenčia ir yra ant mirties slenksčio. Jam desperatiškai reikia pagalbos, kuri suteiktų jėgų kovoti ir išgyventi. UNICEF gali suteikti skubiai reikalingą pagalbą šiam dėl prastos mitybos išsekusiam mažam berniukui, tik tokių žmonių kaip Jūs, pagalbos dėka.  Tik už 6 Eurus per mėnesį – kelių kavos puodelių kainą – Jūs galite suteikti gyvybiškai svarbią pagalbą tokiems vaikams kaip Henry Dixon‘as, visame pasaulyje. Jūsų pastovi parama kiekvieną mėnesį  suteikia labai realią pagalbą, kad vaikas išgyventų per pirmąsias 1 000 savo gyvenimo dienų. Tai yra viskas, ko Henry Dixon‘o mama ir visos mamos trokšta savo vaikams. Ir dabar pat Jūs galite jiems suteikti šią galimybę... Kiek vaikų, kenčiančių dėl prastos mitybos, Jūsų parama gali išgelbėti ? 6€ per mėn. = 1 vaikas  10€ per mėn. = 2 vaikai 25€ per mėn. = 7 vaikai Tapkite pastoviu UNICEF rėmėju ir pradėkite gelbėti vaikų gyvenimus šiandien.    

Tapk UNICEF Verslo lyderiu vaikams

Nesvarbu ar esate nauji UNICEF rėmėjai ar jau daug metų remiate, džiaugiamės galėdami Jus pakviesti prisijungti prie vis didėjančios mažų ir vidutinių įmonių grupės, įsipareigojusios remti pasaulio vaikus.