Šeštadienio vakarą 19.30 val. tiesioginiame TV3 eteryje netrūks ne tik jautrių istorijų, jaudinančių Lietuvos žvaigždžių pasirodymų, bet ir juoko. 6-ojo UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ kūrėjai taip kvies atsigręžti į skurdžiajame Svazilande gyvenančius vaikus. Išskirtinius humoro pasirodymus specialiai kuria būrys žinomų aktorių, o kad projektas būtų dar įspūdingesnis, gerumo vakarui susibūrė trys talentingi režisieriai ir ryškiausios šalies muzikos žvaigždės.

„UNICEF misija svarbi ir jautri – tai supranta visi ant scenos lipsiantys atlikėjai, todėl jie ruošia išskirtinius pasirodymus, kurie nepaliks abejingų. Kaip ir kasmet, aukoti bei prisidėti prie kilnių tikslų raginsime ne tik virpindami širdis, bet ir kviesdami juoktis iki ašarų. Trumpais siužetais, kurie papildys viso šou programą, kviesime į gyvenimą, lietuviško charakterio bruožus pažvelgti su humoru. Turbūt ne veltui sakoma, kad nuo scenos prajuokinti žmones yra net sunkiau nei pravirkdyti, bet mes tikime, kad geriems darbams būtinos geros emocijos“, – sakė UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

Tiesioginiame TV3 UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ suburs žinomus aktorius. Žiūrovų laukia Inetos Stasiulytės, Aisčio Mickevičiaus, Eimučio Kvoščiausko bei kitų komiški siužetai.

tv3_unicef_sou_uz_kiekviena_vaika_aistis_mickevicius

Kad šeštadienio vakaras būtų užburiantis, savo jėgas suvienijo ir trys žinomi šalies režisieriai: Rasa Micachienė, Olga Filatova-Kontrimienė ir Marijanas Staniulėnas.

Du dešimtmečius populiarius televizijos projektus ir paramos renginius režisuojančiai R. Micachienei siekis padėti vaikams – be galo artimas, todėl savo indėliu šeštadienio vakarą ji sieks įnešti šilumos, jaukumo, vaikų juoko ir primins, kad kaip tik jie yra šio šou herojai: jiems bus skirtas dainininko Stano ir vaikų choro „Caca“ pasirodymas.

Įspūdingais scenografijos ir įvaizdžio sprendimais garsėjanti dizainerė bei režisierė O. Filatova-Kontrimienė, dirbanti su ryškiausiais šalies muzikos grandais, šį kartą rūpinsis dainininkės Monikos Liu pasirodymu įvaizdžiu.

Tuo tarpu didžiosios šou dalies choreografinis išpildymas – hip-hop pasaulio čempiono M. Staniulėno rankose. Populiariausių televizijos projektų, užsienio renginių, koncertų choreografas ir režisierius žada, kad kiekvieną 6-ojo UNICEF šou pasirodymą pavers įsimintinu. Jau vien ko verta intriga, kad skambant dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu hitui „Po mano oda“, scenoje šoks pramoginių šokių žvaigždė Eglė Straleckaitė su partneriu.

www.fotopro.lt

Renginio prodiuseriai – kūrybos namai ELITAZ subūrė ryškiausius pramogų pasaulio profesionalus ir žada jaudinantį reginį, pretenduojantį tapti kilniausiu ir skoningiausiu  rudens vakaru, kurio pradžia – jau šį šeštadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

Rugsėjo 24 d. vakarą TV3 eteryje visų laukia ne tik įspūdingas šou, jaudinantys, specialiai šiam šou parengti scenos žvaigždžių pasirodymai, bet ir dar nematyti šių metų misijos dalyvių, vykusių į skurdųjį Svazilandą, įspūdžiai. Jautriomis istorijomis dalinsis kunigas Ričardas Doveika, žurnalistas, keliautojas, laidų kūrėjas Vytaras Radzevičiaus ir aktorė Virginija Kochankystė. Renginį ves aktoriai Giedrius Savickas, Jurgita Jurkutė ir iš Paryžiaus specialiai renginiui grįžtantis modelis Giedrė Rusytė.

Apie UNICEF

UNICEF yra daugiausiai vaikų gyvybių išgelbėjanti organizacija pasaulyje. UNICEF siekia užtikrinti kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais mes dirbame 190 šalių ir teritorijų, kad šį įsipareigojimą paverstume tikrove. Ypatingą dėmesį skiriame labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams, kad pagalba pasiektų visus vaikus ir visur.

Apie projektą „Už kiekvieną vaiką“

UNICEF projektą „Už kiekvieną vaiką“ globoja J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Misija Svazilande – tai šeštasis UNICEF ir TV3 bendradarbiavimo vaisius, skirtas pasaulio vaikams.

Jo kulminacija įvyks rugsėjo 24 d. 19.30 val. TV3 tiesioginiame eteryje nuskambėsiančiame UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Vakaro metu žiūrovai išvys ne tik įsimintinas akimirkas iš R. Doveikos, V. Radzevičiaus, V. Kochankytės ir J. Majauskaitės misijos į Svazilandą, bet ir stebės įspūdingus, specialiai šou ruošiamus scenos žvaigždžių pasirodymus.

Per pastaruosius penkerius metus UNICEF organizuotose misijose Kambodžoje, Siera Leonėje Tanzanijoje, Haityje, Mozambike dalyvavo tokie žinomi žmonės, kaip dainininkai Marijus Mikutavičius ir Merūnas Vitulskis, aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė, olimpiniai čempionai Jevgenijus Šuklinas ir Evaldas Petrauskas, aktoriai Virginija Kochanskytė ir Giedrius Savickas, TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, TV3 laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ – šeštadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!